Rodinné domy Načešice

Netradiční designový projekt, ve kterém se podařilo velmi efektivně vyřešit dispozice objektu a jeho začlenění do terénu. Protékající potok podél pozemku projektu tvoří příjemnou atmosféru genius loci. Projekt Rodinné domy Načešice je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života a dobrou dostupnost do Chrudimi a Pardubic. Rozměrové velkorysé obývací pokoje v kombinaci s velkým prosklením vytváří dojem prémiového bydlení.

Perfektní občanská vybavenost je zajištěna díky přilehlému Heřmanovu Městci, kde najdete základní i mateřskou školu. Nechybí ani galerie, sportovní hala, tenisové kurty a fotbalový stadion.

Uspořádání domů vás nadchne velkorysými obývacími prostory. Promyšlená vnitřní dispozice, přímý vstup na oplocenou zahradu s terasou a použití nadstandardních materiálů včetně podlahového vytápění poskytnou pohodlí a prostor celé rodině. Součástí stavby je taktéž tepelné čerpadlo, které vám značně uspoří energii a zachová maximální ekologičnost. K základní výbavě patří i nadstandardní tepelná izolace domu a okna s trojitými skly, které zajistí energetickou náročnost na úrovni B.

Obec Načešice s místní částí Licomělice leží 2 km západně od Heřmanova Městce. Rozkládá se na úpatí chráněné krajinné oblasti Železné hory v nadmořské výšce 323 – 380 metrů, je obklopena lesy.

V současnosti žije v obci asi 630 obyvatel. Vzhledem k výhodné poloze a blízkosti měst Heřmanův Městec, Chrudim a Pardubice dochází k jejímu rozšiřování. Vybudováním infrastruktury - vodovod, plyn, místní komunikace, veřejné osvětlení a chodníky - obecní úřad připravil podmínky i pro výstavbu nových rodinných domů.

Obec disponuje vlastní budovou OÚ, školkou, sportovním fotbalovým areálem se společenským sálem, hospodou v Licomělicích a plochami se třemi dětskými hřišti pro využití nejmladší generací. Ve vlastním majetku má obec i tři vodní plochy, které slouží jak veřejnosti, tak jako požární nádrže v obou obcích činným místním sborům dobrovolných hasičů. 

V obci jsou v provozu dva obchody, jež dokonale pokrývají potřeby všech občanů.

Základní informace

Kategorie
Rodinné domy
Kraj
Pardubický
Okres
Chrudim
Obec
Načešice
En. náročnost
B
Stav
Nové

Detailní informace

Parkování
Ano
Garáž
Ne
Sklep
Ano
Terasa
Ano
Elektřina
Ano
Voda
Ano
Topení
Podlahové vytápění v kombinaci s elektrokotlem
Komunikace
Asfaltová

Realizované
stavby

Hledáme nové
kolegy do týmu

 

Váš generální
dodavatel staveb

Jsme stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci a generální dodávku pozemních staveb v segmentu B2B. Naší specializací je rezidenční výstavba a stavby pro komerční využití.

Zakládáme si na vysoké kvalitě služeb v komunikaci s klientem, optimalizaci výstavby a precizní řemeslné práci. Jako jedni z prvních používáme digitalizované prostředí řízení staveb, do něhož začleňujeme i naše objednatele. Výstavbu a projekty známe z role stavebníka i stavitele. Naší konkurenční výhodou je rychlost výstavby. 

V projektech vystupujeme jako investor, developer či generální dodavatel stavby. Naše vize je výstavba cenově dostupného bydlení pro mladé rodiny v lokalitách, kde je ho nedostatek.

Kontakt

ARDA Development s.r.o.
Křížová 2598/4d
150 00, Praha 5
IČ: 05060419
DIČ: CZ05060419
www.arda-development.cz