Rodinné domy Načešice

Netradiční designový projekt, ve kterém se podařilo velmi efektivně vyřešit dispozice objektu a jeho začlenění do terénu. Protékající potok podél pozemku projektu tvoří příjemnou atmosféru genius loci. Projekt Rodinné domy Načešice je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života a dobrou dostupnost do Chrudimi a Pardubic. Rozměrové velkorysé obývací pokoje v kombinaci s velkým prosklením vytváří dojem prémiového bydlení.

Perfektní občanská vybavenost je zajištěna díky přilehlému Heřmanovu Městci, kde najdete základní i mateřskou školu. Nechybí ani galerie, sportovní hala, tenisové kurty a fotbalový stadion.

Uspořádání domů vás nadchne velkorysými obývacími prostory. Promyšlená vnitřní dispozice, přímý vstup na oplocenou zahradu s terasou a použití nadstandardních materiálů včetně podlahového vytápění poskytnou pohodlí a prostor celé rodině. Součástí stavby je taktéž tepelné čerpadlo, které vám značně uspoří energii a zachová maximální ekologičnost. K základní výbavě patří i nadstandardní tepelná izolace domu a okna s trojitými skly, které zajistí energetickou náročnost na úrovni B.

Obec Načešice s místní částí Licomělice leží 2 km západně od Heřmanova Městce. Rozkládá se na úpatí chráněné krajinné oblasti Železné hory v nadmořské výšce 323 – 380 metrů, je obklopena lesy.

V současnosti žije v obci asi 630 obyvatel. Vzhledem k výhodné poloze a blízkosti měst Heřmanův Městec, Chrudim a Pardubice dochází k jejímu rozšiřování. Vybudováním infrastruktury - vodovod, plyn, místní komunikace, veřejné osvětlení a chodníky - obecní úřad připravil podmínky i pro výstavbu nových rodinných domů.

Obec disponuje vlastní budovou OÚ, školkou, sportovním fotbalovým areálem se společenským sálem, hospodou v Licomělicích a plochami se třemi dětskými hřišti pro využití nejmladší generací. Ve vlastním majetku má obec i tři vodní plochy, které slouží jak veřejnosti, tak jako požární nádrže v obou obcích činným místním sborům dobrovolných hasičů. 

V obci jsou v provozu dva obchody, jež dokonale pokrývají potřeby všech občanů.

Základní informace

Kategorie
Rodinné domy
Kraj
Pardubický
Okres
Chrudim
Obec
Načešice
En. náročnost
B
Stav
Nové

Detailní informace

Parkování
Ano
Garáž
Ne
Sklep
Ano
Terasa
Ano
Elektřina
Ano
Voda
Ano
Topení
Podlahové vytápění v kombinaci s elektrokotlem
Komunikace
Asfaltová

Realizované
stavby

Hledáme nové
kolegy do týmu

 

Baví nás tvořit
nový domov

Zaměřujeme se na projekty komorních rozměrů se zajímavou architekturou. Na každém projektu spolupracujeme se zajímavým architektonickým studiem a snažíme se z dané lokality – brownfieldu, případně pozemku společně vytvořit unikátní bydlení na hranici možností designu a praktičnosti. Výstavbu cílíme na Hlavní město Prahu a Středočeský kraj.

V projektech vystupujeme jako developer i generální dodavatel stavby. Naše vize je výstavba zajímavého, nadčasového a kvalitního bydlení pro rodiny v lokalitách, kde je ho nedostatek.
 
Jsme zároveň stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci a generální dodávku pozemních staveb v segmentu B2B. Naší specializací je rezidenční výstavba a stavby pro komerční využití.

Kontakt

ARDA Development s.r.o.
Křížová 2598/4d
150 00, Praha 5
IČ: 05060419
DIČ: CZ05060419
www.arda-development.cz