Výstavba rodinných domů Volárna

Rodinné domy Volárna jsou ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Kolína. Tvoří jej devět rodinných domů se zahradami v klidné části obce, které poskytnou pohodlí s výhledem na přírodu v ulici, která není průjezdná. Uspořádání domů vás nadchne velkorysými obývacími prostory.

Promyšlená vnitřní dispozice, přímý vstup na oplocenou zahradu a použití nadstandardních materiálů včetně podlahového vytápění poskytnou pohodlí a prostor celé rodině. Součástí stavby je taktéž tepelné čerpadlo, které vám značně uspoří energii a zachová také maximální ekologičnost a kompletní příprava elektroinstalace pro dodatečnou montáž venkovních žaluzií.

Obec Volárna leží severozápadně od Kolína a v současné době má 476 obyvatel a 190 popisných čísel. Poloha blízko nájezdu dálnice D11 zajišťuje snadnou dopravu autem od největšího zaměstnavatele v kraji TPCA Kolín.

V obci je smíšená prodejna potravin a obecní hospoda, kterou obec odkoupila a za pomoci občanů od střechy přestavěla a opravila. Předškolní děti mohou navštěvovat mateřskou školku v Jestřábí Lhotě nebo ve Velkém Oseku. Děti školou povinné dojíždí do základní školy ve Velkém Oseku nebo v Kolíně. Autobusové spojení má Volárna s Velkým Osekem i Kolínem. Do obce pravidelně zajíždí obvodní lékař z Velkého Oseka, který využívá ordinaci na Obecním úřadě. V této budově má také provozovnu kadeřnice. Na okraji obce je vybudovaná požární nádrž, která je v letních měsících využívána ke koupání. Každý rok ji pravidelně čistí členové TJ Sokol Volárna. Sportovci mají v naší obci své hřiště, na kterém hraje kopanou mužstvo mužů a starších žáků.

Projekt „Rodinné domy Volárna“ převzal developer IMMO Leasing, naše společnost zde vystupuje jako generální dodavatel stavby. V případě zájmu o další informace o prodeji či prohlídku využijte kontaktu zde vpravo.

Základní informace

Kategorie
Rodinný dům
Kraj
Stredočeský
Okres
Kolín
Obec
Volárna
Budova
Cihlová
Zástavba
Obytná
En. náročnost
B
Stav
Aktivní

Detailní informace

Parkování
Ano
Garáž
Ne
Sklep
Ne
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Topení
Tepelné čerpadlo
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová

Realizované
stavby

Hledáme nové
kolegy do týmu

 

Baví nás tvořit
nový domov

Zaměřujeme se na projekty komorních rozměrů se zajímavou architekturou. Na každém projektu spolupracujeme se zajímavým architektonickým studiem a snažíme se z dané lokality – brownfieldu, případně pozemku společně vytvořit unikátní bydlení na hranici možností designu a praktičnosti. Výstavbu cílíme na Hlavní město Prahu a Středočeský kraj.

V projektech vystupujeme jako developer i generální dodavatel stavby. Naše vize je výstavba zajímavého, nadčasového a kvalitního bydlení pro rodiny v lokalitách, kde je ho nedostatek.
 
Jsme zároveň stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci a generální dodávku pozemních staveb v segmentu B2B. Naší specializací je rezidenční výstavba a stavby pro komerční využití.

Kontakt

ARDA Development s.r.o.
Křížová 2598/4d
150 00, Praha 5
IČ: 05060419
DIČ: CZ05060419
www.arda-development.cz