Vila dům Mladá Boleslav

Tři nadstandartní bytové jednotky vila domu v netradičním vzhledu, který vznikl u architektů Kamkab!net. Projekt se nachází v klidné, jednosměrné ulici mezi zástavbou původních domů v Mladé Boleslavi a jeho vzhled respektuje tvář stávajícího prostředí.
Všechny bytové jednotky jsou o dispozici 4+kk s terasou, celková velikost každé jednotky je 130 m2. Ke každému bytu patří jedno parkovací stání uvnitř objektu. Vytápění je řešeno vlastním tepelným čerpadlem s ohřevem teplé vody.
Mateřská škola, Základní škola a další občanská vybavenost včetně veřejné dopravy je v pěší vzdálenosti.
Plánované dokončení: 12/2024

Základní informace

Kategorie
Byty
Kraj
Středočeský
Okres
Mladá Boleslav
Obec
Mladá Boleslav
En. náročnost
B
Stav
Nové

Detailní informace

Parkování
Ano
Sklep
Ano
Terasa
Ano
Elektřina
Ano
Voda
Ano
Topení
Podlahové vytápění v kombinaci s TČ
Komunikace
Asfaltová

V realizaci

Vila dům Mladá Boleslav

Tři nadstandartní bytové jednotky vila domu v…

Realizované
stavby

Hledáme nové
kolegy do týmu

 

Baví nás tvořit
nový domov

Zaměřujeme se na projekty komorních rozměrů se zajímavou architekturou. Na každém projektu spolupracujeme se zajímavým architektonickým studiem a snažíme se z dané lokality – brownfieldu, případně pozemku společně vytvořit unikátní bydlení na hranici možností designu a praktičnosti. Výstavbu cílíme na Hlavní město Prahu a Středočeský kraj.

V projektech vystupujeme jako developer i generální dodavatel stavby. Naše vize je výstavba zajímavého, nadčasového a kvalitního bydlení pro rodiny v lokalitách, kde je ho nedostatek.
 
Jsme zároveň stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci a generální dodávku pozemních staveb v segmentu B2B. Naší specializací je rezidenční výstavba a stavby pro komerční využití.

Kontakt

ARDA Development s.r.o.
Křížová 2598/4d
150 00, Praha 5
IČ: 05060419
DIČ: CZ05060419
www.arda-development.cz